Biz kimiz?

Türkiyenin ilk ve en büyük online grup terapi uygulamasıyız. 20’den fazla kategoride birbirinden tecrübeli psikologlar ile danışan gizliliğini esas alarak, yüksek tutku, bolca çaba ve teknolojinin imkanlarını kullanarak siz değerli danışanlarımızın hayatlarına dokunmak için yola çıktık.

Online platformda, dünyanın her yerinden benzer problemlere sahip danışanları bir araya getirerek, kendilerini daha iyi tanımalarını, farkındalık kazanmalarını sağlamak başkalarının da aynı yollardan geçtiğini, yaşadıklarınızı yaşamış olduğunu göstermek ve danışanlara en rahatlatıcı sözlerden biri olan “BEN DE” diyebilmenin ayrıcalığını yaşatmak için kurulmuş online psikolojik danışmanlık platformuyuz.

Bir dağa tırmanmaktan korkuyorsanız önce küçük bir taşın üzerine çıkabilirsiniz. Büyük hedeflere ulaşmak için önce küçük hedefleri başarmayı deneyebilirsiniz. Çünkü değişim, ulaşılması mümkün olmayan bir şey değil, ulaşılması zaman isteyen ve adım adım tırmanılması gereken bir dağ gibidir. Zafere ulaştığınızda tüm dünyayı ayaklarınızın altında hissetmekse önce küçük bir taşın üzerine çıkarak ilk adımı atmakla mümkündür.

Peki Neden Grup Terapisi?

  • Kendinizi çeşitli konularda yalnız hissediyorsanız, “bu problem sadece bende var” diyorsanız; benzer sorunu olan kişilerle tanışmak rahatlatıcı ve destekleyici olur.
  • Gruptaki diğer üyelerin sizlerle benzer sorunlarını paylaşımlarında kendi sorunlarınızla ilgili farkındalığınız artar.
  • Benzer sorunlara yönelik farklı bakış açılarını dinlemek sorunlarınızı ele almanın birden fazla yolu olduğunu anlamanızı kolaylaştırır.
  • Başkalarına yardımcı olma hissi kendinize olan güveninizi, başkalarının sorunlarının üstesinden geldiğini görmek umudunuzu arttırır.
  • Farklı yaştan, cinsiyetten ve kültürden kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olur.
  • Bir grup içerisinde aidiyet, kabullenilme ve onaylanma duygusunu yaşamanıza olanak sağlar.

Ve;

  • Hayatta “Ben de” diyebilmenin özgürlüğünü sizde yaşama fırsatı bulursunuz.

Eğer sizde katılmak istiyorsanız, bu adresten üye olup dilediğiniz kategoride seçtiğiniz psikologun seansına katılım sağlayabilirsiniz!

Bir yanıt yazın